Jaka powinna być temperatura po transferze zarodka?
Zwykle temperatura ciała powinna wynosić 36,5–36,9. Jednak w drugiej fazie temperatura może wzrosnąć do 37,4. Chodzi o to, że substancja progesteron występuje w drugiej fazie, który ma działanie hipertermiczne. Bez różnicy, czy to progesteron w organizmie, czy coś takiego, który otrzymuje się z leków. Ponieważ transfer odbywa się w drugiej fazie, wszystkie powyższe dotyczą również transferu zarodków.
