Clinica „Nadia Odesa” a susținut și menține întotdeauna o cultură a integrității. Înalte calități morale, umanitatea, decență - aceste cuvinte nu sunt goale, sunt o parte integrantă a interacțiunii noastre cu pacienții. Întotdeauna spunem adevărul, chiar și nouă înșine, si pacientii, nu ascundem nimic, suntem responsabili pentru acțiunile noastre, pentru că suntem conștienți de responsabilitatea noastră față de ei, care apelează la noi pentru ajutor, si inaintea acestora, care lucrează în echipa noastră. Acesta este un comportament normal al unui adult, acesta este comportamentul clinic normal, care își asumă responsabilitatea pentru sănătate (si viata!) pacienți și își prețuiește reputația.
Și ne doare să vedem, că unele alte clinici aleg o modalitate mai ușoară de a atrage pacienții și recurg la înșelăciune. Site-ul clinicii este fața sa, dacă există o falsitate pe față, deci ce este în complot?
