Această zi are o semnificație specială pentru fiecare dintre noi, deci să onorăm eroii și eroinele, care s-au ridicat pentru a apăra idealurile libertăţii şi democraţiei, interesele naționale ale statului nostru, drepturile și libertățile fiecăruia dintre noi. Ne închinăm în fața apărătorilor noștri!

