Добрий день! Раніше я вважала, що ЕКЗ дає мало не 100 % гарантію вагітності. Але вже маю дві інсемінації і два ЕКЗ за плечима, і все без результату. Зі мною все гаразд, ембріони, за словами лікаря, відмінники. Як не падати духом у цьому випадку?(
Докладніше